Black Panther (2018) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Black Panther (2018)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

Black Panther (2018)

4584
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 7.7

T'Challa, pas vdekjes të së atit, Mbretit të Wakanda, rikthehet në shtëpi në kombin Afrikan të izoluar dhe të avancuar nga ana teknologjike, për të triumfuar në fron dhe për të marrë me të drejtë vendin e tij si mbret.