Ant-Man and the Wasp (2018) – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
Ant-Man and the Wasp (2018)
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

Ant-Man and the Wasp (2018)

2845
Viti: 2018 Cilësia: HD Kamer IMDb: 7.6

Ndërkohë që Skot Lang përpiqet të gjej balancën midis të qenit një baba dhe një superhero, Houp Van Dajn dhe Doktor Hank Pim sjellin një mision urgjent, në të cilin Ant-Man duhet të bashkëpunoj me Grerëzën, për të zbuluar sekrete nga e shkuara e tyre.