Aliens vs. Predator: Requiem (2007)
PRISNI 5 SEKONDA 

Shkarko APK Filma24

Aliens vs. Predator: Requiem (2007)

359
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 4.7

Gjerat nuk duken ashtu siç janë për banoret e Koloradës, ku në mesin e tyre gjinden dy përbindësh vdekjeprurës dhe shansi për të mbijetuar është shumë i vogël...Loading...