12th Man (2017) aka Den 12. mann – Filma24.io | Filma me Titra Shqip HD
12th Man (2017) aka Den 12. mann
Unmuted Muted
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...

12th Man (2017) aka Den 12. mann

2025
Viti: 2017 Cilësia: HDRip IMDb: 7.7

Në fillim ata ishin 12 sabotues. Nazistët vranë 11 prej tyre. Kjo është historia e vërtetë e atij që u largua dhe...